(About me) About me

Мої останні статті, написані безпосередньо на англійській мові.

Мене взагалі цікавила англійська мова сама по собі, вона побудована точно так як українська (але не так як кацапська!), наприклад "Do you love me" має український еквівалент "Чи кохаєш ти мене", тобто частка DO та ЧИ має однакову функцію. До того ж українська мова (коли вона не була оскотінена кацапською мовою) була граматично побудована як англійська, наприклад "Ворота СЯ открили", але кацапи (щоб принижувати нас та відірвати від своїх) оскотинили нашу мову на кацапський кшталт до "Ворота открилиСЯ". Також безліч старовинних українських слів є безпосередньо калькою загальноєвропейских слів, починаючи з МАПА, СЕНС, КОЛОР - хоча й записуються в Україні болгарскими літерами.

Нажаль, друзі, більшість нотаток у моєму блозі написані на кацапській мові, лише з 2014/2015 років будь-які технічні блоги або каменти у програмах я пишу саме українською. Мої колишні статті у цьому блозі, що значно переробляються - теж переробляються українською. Лише інколи я дещо пишу безпосередньо на англійській мові, нище перераховані деякі такі мої топікі.


Звіти перед замовниками я звичайно роблю англйською мовою, наприклад.

Останні роки, нажаль, я все меньш та меньш могу думати українською на теми програмування, тому починаючи з 2019-2020-го років усі сто відсотків моїх нотаток я пишу англійскою.
Також на англійській мові ви можете побачити декілька варіантів моїх резюме:


та безліч різноманітної документації, яку я зберігаю на своєму сайті, наприклад:


Також інколи я проводжу дистанційні навчання англомовних програмістів, ось тут деякі мої останні відео-записи ціх лекцій:


В мене на сайті збереглась деяка кількість різноманітних дидактичних матеріалів по вивченню англійської мови, наприклад:


Також я багато разів проходив різноманітні тести англійською мовою.


Але, як бачите, незважаючи на все це, 99 відсотків топіків у своєму блозі я пишу саме українською.

Comments ( )
<00>  <01>  <02>  <03>  <04>  <05>  <06>  <07>  <08>  <09>  <10>  <11>  <12>  <13>  <14>  <15>  <16>  <17>  <18>  <19>  <20>  <21>  <22>  <23
Link to this page: //www.vb-net.com/EnglishArticles/index.htm
<SITEMAP>  <MVC>  <ASP>  <NET>  <DATA>  <KIOSK>  <FLEX>  <SQL>  <NOTES>  <LINUX>  <MONO>  <FREEWARE>  <DOCS>  <ENG>  <CHAT ME>  <ABOUT ME>  < THANKS ME>