(Notes) Notes (2015)

IP-камера HIKVISION DS2CD2432F-IW.

Я маю безліч різноманітних комп'ютерних іграшок, у минулому році я зробив їх перелік - ось що з цього вийшло - Галерея моих новых специализированных устройств. І ця колекція поповнюється такими темпами, що я не маю часу зробити опис навіть найбільш цікавих. Ну на цю камеру я знайшов декілька хвилин.

Спочатку давайте зрозуміємо, чому камери так відрізняються за ціною. По-перше на коштовність камери впливає її функционал, тобто можливості. Взагалі камери бувають найпростіші, які підключаються по USB і навіть не мають коннектора RJ45 для підключення комп'ютерної мережі - такі камери коштують декілька доларів тому, що всю работу за них виконує драйвер, який працює на комп'ютеру, а камера лише передає періодично в комп'ютер фотознімки.

Є такі ж прості прилади, які вже мають можливість підключатися до комп'ютерної мережі - такі камери вже коштують разів у 5-10 більше, ніж найпростіші прилади, що підключаються до USB. Але такі камери часто передають лише фото у форматі JPEG2000 декілька разів на секунду. Я багато працював з такими камерами і у мене на сайте є стародавня сторінка 2008-го року - Этюды на ASP NET2. Наблюдаем за своим домом с работы.

на такому ж принципі працює чудова прога IP Webcam.

І останній, найбільш функціонально просунутий тип камери - це камера, яка фактично сама з'являється комп'ютер, тобто вона перетворює серію фото-світлин у медіа-поток, який транслюється по комп'ютерної мережі по протоколу RTP. Такі камери коштують, мабуть в 100 разів більше, ніж найпростіші прилади, звичайно набагато більше, ніж звичайний смартфон, наприклад ціна на такі камери SONY починається з $400 і звичайно коштують декілька тисяч доларів.Китайська HikVision на фото, коштує меньше - десь приблизно $150, але має дуже непогані можливості:А далі ви маєте можливість роздивитися всі скріни адмінкі цієї камери:

Comments ( )
<00>  <01>  <02>  <03>  <04>  <05>  <06>  <07>  <08>  <09>  <10>  <11>  <12>  <13>  <14>  <15>  <16>  <17>  <18>  <19>  <20>  <21>  <22>  <23
Link to this page: //www.vb-net.com/HikVision/index.htm
<SITEMAP>  <MVC>  <ASP>  <NET>  <DATA>  <KIOSK>  <FLEX>  <SQL>  <NOTES>  <LINUX>  <MONO>  <FREEWARE>  <DOCS>  <ENG>  <CHAT ME>  <ABOUT ME>  < THANKS ME>