(NET) NET (2015)

Конструктор PDF-схем.

У 2015-му році я написав ще одну складну і важливу для мене десктопну прогу. Нажаль зараз у мене немає вільного часу, щоб зробити опис ціеї проги. Тому тільки два слова, як вона побудована. Взагалі ця моя прога теж заснована на web-сервісах, як і інша моя десктопна прога 2015-го року - Складська прога на WCF-сервісах зі сканером.

Першій компонет цієї проги - десктопна програма під Windows, яка дозволяе сформувати схему документу. Ця програма має досить складні алгорітми розміщення клітинок календарних подій на лісті паперу, на якому друкується календар у тіпографії. Також прога маэ достатьньо складні структури даних:

Прога починає роботу с того, що вичітує з сайту за допомогою WEB-сервісу налаштування PDF-конструктора та події, які потрібно надрукувати на лісті календаря. При цьому головне питання друку, що плоа другу окремої події повинна відповідати популярністі події:

Після вибіру схеми розміщення на лист з календарем можливо додати малюнок бекграунду, додати ще якись надписи та підкоректовати вже розміщені клітинки з подіями.

Далі прога зберігаю сформовану схему документу у SOAP-WSWL сервіси. Ці сервіси мають точно таку ж аутентіфікацію, яку я роблю усі останні роки.

А далі WEB-сервіси зберігають схему PDF-документу у базу, при чому вони зберігають як і саму схему у вигляді коордінат клітинок та надписів System.Drawing.RectangleF,

так і бінарні дані (малюнок бекграунду) у спеціфічний струм SQL-серверу FILESTREAM. Цей графічний двигун у мене достатньо добре відлагожений і я його вікористовую у всіх своїх останніх проєктах - Сховище графікі на SQL FileStream та канал браузеру multipart/form-data.

Далі сайт цього проєкту за допомогою бібліотеці PDFsharp формує PDF-документ для друкарні.

Ця моя прога трошки не завершена, доробити її потрібно, мабуть, не більше 10-ти днів. Але замовник цієї проги, нажаль, кудись зник за декілька днів до повного завершення проєкту.

Нище ще декілька цікавих скрінов з процесу тестів цієї проги.


Comments ( )
<00>  <01>  <02>  <03>  <04>  <05>  <06>  <07>  <08>  <09>  <10>  <11>  <12>  <13>  <14>  <15>  <16>  <17
Link to this page: http://www.vb-net.com/PDF-Constructor/index.htm
<SITEMAP>  <MVC>  <ASP>  <NET>  <DATA>  <KIOSK>  <FLEX>  <SQL>  <NOTES>  <LINUX>  <MONO>  <FREEWARE>  <DOCS>  <ENG>  <MAIL ME>  <ABOUT ME>  < THANKS ME>