(Notes) Notes (2015)

IT-проєкти.

За свое життя я побудував безліч різноманітних компьютерних мереж. Я навіть не зможу їх усі перерахувати, бо я почав займатися ціею справою ще 30-ть років тому. Тоді я працював адмінистратором (як тоді казали "сістемним програмістом") величезною комьютреної мережі, яка обслуговувала декілька тісяч локальних користувачів та безліч користувачів віддалених через супутнікові телекоммунікаційні мережи. Я і досі займаюся тією ж справою.

Я працював адміном у декількох крупніх організаціях у різних странах, наприклад ось тут подробно описана одна моя робота у Москві. Ще декілька моїх московських компьютерних мереж я описав ось тут - Создание информационной инфраструктуры предприятий.

У безлічі мереж я виконував лише деякі окремі задачи. Наприклад ось тут описана моя робота у однієї величезної болгарськой фірмі Полная копия системы командой DD, яку я виконав у 2014-м році. Цей фірмі належить провайдер Blizoo, декілька телевізійних каналів, що вещають на декілька стран, величезний Call-center і ще безліч чого. Хоча я постарався і добре віконав всю роботу для цієї фірми - співробітництво з цієї величезною фірмою, нажаль, не стало постійним. Можливо, тут справа у менталітеті болгар, їм дуже важко прийняти на роботу на високу позицію ємигранта, не болгаріна.

Як ви розумієте, я описую на цієї сторінці не окремі програмні проєкти, де розвивається лише софт на окремому сервері під вимоги заказчика, а коли (можливо с нуля) будується ціла комп'ютерна мережа с багатьма серверами, роутерами, робочіми місцями тощо.


У 2015-му році я продовжував займатися тією ж самою справою (будівництвом великих комьютерних мереж) - і виконав ще декілька таких проєктів, наприклад ось тут збереглася спеціфікація на закупку обладнення для мережі WIFI - нажаль цей проєкт не був реалізований у зв'язку з незтачею грошей.

Але з іншими моїми проєктами 2015-го року мені пощастило більше - вони були повністю доведени до кінця:

Comments ( )
<00>  <01>  <02>  <03>  <04>  <05>  <06>  <07>  <08>  <09>  <10>  <11>  <12>  <13>  <14>  <15>  <16>  <17>  <18>  <19
Link to this page: http://www.vb-net.com/IT-Project/index.htm
<SITEMAP>  <MVC>  <ASP>  <NET>  <DATA>  <KIOSK>  <FLEX>  <SQL>  <NOTES>  <LINUX>  <MONO>  <FREEWARE>  <DOCS>  <ENG>  <MAIL ME>  <ABOUT ME>  < THANKS ME>