(About me) About me

Мої останні статті, написані безпосередньо на англійській мові.

Мене взагалі цікавила англійська мова сама по собі, вона побудована точно так як українська (але не так як кацапська!), наприклад "Do you love me" має україньский єквівалент "Чи кохаєш ти мене", тобто частка DO та ЧИ має однакову функцію. До того ж українська мова (коли вона не була оскотінена кацапською мовою) була граматично побудована як англійска, наприклад "Ворота СЯ открили", але кацапи (щоб принижувати нас та відірвати від своїх) оскотинили нашу мову на кацапський кшалт до "Ворота открилиСЯ". Також безліч старовинних українських слів є безпосередньо калькою загальноєвропейских слів, починаючи з МАПА, СЕНС, КОЛОР - хоча й записуються в Україні болгарскими літерами.

Нажаль, друзі, більшість нотаток у моєму блозі написані на кацапській мові, лише з 2014/2015 років будь-які техничні блоги або каменти у програмах я пишу самє українською. Мої колишні статті у цьому блозі, що значно переробляються - теж переробляються українською. Лише інколи я дещо пишу беспосередньо на англійській мові, нище перераховані деякі такі мої топікі.Також на англійскій мові ви можете побачити декілька варіантів моїх резюме:


та безліч різноманітної документації, яку я зберігаю на своєму сайті, наприклад:


Також інколи я проводжу дістанційні навчання англомовних програмистів, ось тут деякі мої останні відео-записи ціх лекцій:


В мене на сайті зберіглась деяка кількість разноманітних дідактичних матеріалів по вивченню англійскої мови, наприклад:


Також я багато разів проходив різноманітні тести англійскою мовою.


Але, як бачите, незважаючи на все це, 99 відсотків топіків у своєму блозі я пишу саме українською.

Comments ( )
<00>  <01>  <02>  <03>  <04>  <05>  <06>  <07>  <08>  <09>  <10>  <11>  <12>  <13>  <14>  <15>  <16>  <17>  <18>  <19
Link to this page: http://www.vb-net.com/EnglishArticles/index.htm
<SITEMAP>  <MVC>  <ASP>  <NET>  <DATA>  <KIOSK>  <FLEX>  <SQL>  <NOTES>  <LINUX>  <MONO>  <FREEWARE>  <DOCS>  <ENG>  <MAIL ME>  <ABOUT ME>  < THANKS ME>